En
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398
کد 4947

جلسه کارگروه بهداشت و درمان ورامین برگزار شد

جلسه کارگروه بهداشت و درمان شهرستان ورامین با هدف بررسی راه های پیشگیری از بیماری کرونا به ریاست حسین کاغذلو فرماندار ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرماندار ورامین، در این جلسه که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار ورامین در این جلسه گفت: تمامی اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان شهرستان در حوزه پیشگیری از بروز بیماری کرونا است چرا که با بررسی های صورت گرفته و انجام آزمایشات تخصصی بر روی افراد مشکوک، تا کنون ابتلای به این بیماری در ورامین گزارش و مشاهده نشده است.
وی افزود: برخی از شایعات در خصوص شیوع بیماری کرونا باعث نگرانی مردم شده که لازم است مردم ضمن رعایت مسائل بهداشتی، اطلاعات و اخبار را فقط از مجاری قانونی و دارای صلاحیت دریافت کنند.
وی اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تمامی قلیان‌سراهای شهرستان ورامین تا اطلاع ثانوی از عرضه قلیان منع شده‌اند و در صورت مشاهده، با این اماکن برخورد قانونی می‌شود.
فرماندار ورامین تأکید کرد:تمامی امکانات ادارات شهرستان ورامین، بیلبورد و تلویزیون‌های شهری و فضای خبری شهرستان در اختیار شبکه بهداشت قرار دارد تا بتوان اطلاع‌رسانی دقیق و درستی به مردم برای پیشگیری از این بیماری انجام داد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 اسفند 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 6