En
تاریخ : شنبه 10 اسفند 1398
کد 4954

جلسه شورای ترافیک شهرستان ورامین مشترک با ستاد خدمات سفرهای نوروزی برگزار شد

جلسه شورای ترافیک شهرستان ورامین مشترک با ستاد سفرهای نوروزی به ریاست حسین کاغذلوفرماندار و با حضور کارخانه معاون امور فنی و عمرانی و اعضاء جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ،در این جلسه حسین کاغذلو فرماندار ورامین با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت :مقابله با بیماری کرونا نیازمند عزم جدی و بسیج همگانی میباشد و دراین بین اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه بسیار حائز اهمیت میباشد .
وی گفت :شهرستان ورامین از ظرفیت های بالایی در زمینه های صنعتی برخوردار است و در تولید مواد شوینده نیز فعالیت دارد ما ازین ظرفیت شهرستان برای رفاه حال شهروندان در امر رعایت بهداشت و مقابله با ویروس کرونا بهره خواهیم گرفت .
وی بیان داشت :برخی افراد سودجو از فرصت بدست امده استفاده کرده و اقدام به احتکار کالاهای اساسی در حوزه بهداشت و درمان میکنند بازرسی و سرکشی ها از این صنوف در دستور کار قرار دارد و در صورت مشاهده بشدت با این افراد برخورد خواهیم کرد .
فرماندار گفت :۱۴ بیمارستان در شهر تهران تخلیه و به مرکز مقابله با ویروس کرونا تبدیل شده است و اگر مورد مشکوکی در شهرستان مشاهده شود بیمار سریعا به این مراکز انتقال خواهد یافت .
وی گفت :ما در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای نوروزی قرار داریم و سفرها ناخواسته تحت شعاع این بیماری قرار خواهد گرفت ما باید با برنامه ریزی های اصولی خدمات خوبی را به مسافرین و شهروندان ارایه دهیم تا این بحران به خوبی پشت سر گذاشته شود .
کاغذلو گفت :ستاد ملی مبارزه با کرونا در زمینه های کلان تصمیم گیری میکند ولی برخی اختیارات را به فرمانداران و شهرستان محول کرده است که ما آنها را در صورت نیاز ابلاغ خواهیم کرد .
وی گفت :سلامت انسان ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و تصمیمات ما با اولویت حفظ سلامت و جان شهروندان گرفته خواهد شد.
وی ادامه داد :گشت های پلیس ساختمانی باید فعالیت خود را دو چندان کنند تا شاهد ساخت و سازهای غیر مجاز در تعطیلات نوروزی نباشیم .
فرماندار گفت :فضای مناسبی در اطراف مسجد جامع احداث شده است که با برپایی برنامه  های مفرح فرهنگی میتوان از ظرفیت این فضا به خوبی استفاده کرد .
اجرای طرح استقبال از بهار در غالب پاکسازی و زیباسازی فضای شهری و روستایی ،اصلاح هندسی معابر،نصب تابلوهای علاییم راهنمایی و رانندگی در اماکن مورد نیاز،آماده سازی محل اسکان مسافرین در مدارس ،رفع مشکلات جایگاه های عرضه سوخت ،راه اندازی اتوبوس های گردشگری و.... از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 
همچنین در این جلسه احکام کمیته های ده گانه ستاد خدمات سفر اهدا شد و  اعضا به بیان گزارش عملکرد اقدامات خود پرداختند 
  • نوشته شده
  • در شنبه 10 اسفند 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 14