En
تاریخ : يکشنبه 11 اسفند 1398
کد 4957

آمادگی کامل شهرداری ورامین در مقابله با یروس کرونا

شهردار ورامین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کلیه اماکن عمومی ورامین به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود و شهرداری آمادگی کاملی در امر مقابله با ویروس کرونا دارد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین حسین دهقان گفت: شهرداری ورامین با هدف کمک به شبکه بهداشت و درمان در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی اماکن عمومی شهر را به صورت روزانه ضدعفونی می‌کند.
وی اظهار کرد: ایستگاه‌های اتوبوس شهری، مبلمان شهری، وسایل بازی کودکان، ورودی بانک‌ها و ادارات، مساجد و حاشیه پیاده‌روهای شهر ورامین با استفاده از 4 دستگاه خودروی مکانیزه به صورت روزانه ضدعفونی می‌شود.
وی تصریح کرد: از روز آینده، با استفاده از ظرفیت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین، خیابان‌ها و معابر اصلی ورامین نیز ضدعفونی می‌شوند.
دهقان گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر ورامین با هدف پشگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت روزانه در دو نوبت صبح و عصر نسبت به ضدعفونی 80 دستگاه اتوبوس درون‌شهری و برون شهری اقدام می‌کند.
وی با تأکید بر لزوم اطلاع رسانی از شیوه‌های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از نصب ده‌ها بنر اطلاع رسانی زیر نظر شبکه بهداشت و درمان در مناطق پرتردد ورامین خبر داد.
شهردار ورامین گفت: با هماهنگی به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان آرامستان‌های شهرداری، کلیه گلزارهای شهدا و آرامستان‌های ورامین ضدعفونی شدند تا در صورت مراجعه مردم، مشکلی برای شهروندان به وجود نیاید.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 16