En
تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399
کد 4975

پنج واحد صنفی غیرضروری متخلف در ورامین پلمب شد

رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: پنج واحد غیرضروری که بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا می‌باید فعالیت خود را تعطیل کنند، به دلیل عدم رعایت قانون و بی توجهی به تذکرات پلمب شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، سیدعباس میری گفت :براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا کلیه واحدهای صنفی شهرستان ورامین به جز خواربارفروشی، نانوایی، قصابی و میوه فروشی، کلیه اصناف غیرضروری اعم از توزیعی و خدماتی تا ۱۵ فروردین جاری تعطیل هستند.
وی اظهار داشت: واحدهایی نظیر فروشندگان موادپروتئینی،مرغ، ماهی، گوشت قرمز، نانوایان ، خواروبارفروشان، سوپرمارکت، فروشندگان لبنیات و فروشندگان میوه می‌توانند با رعایت ضوابط بهداشتی فعالیت داشته باشند.
این مسئول تأکید کرد: از ۴۸ ساعت قبل از ابلاغ این مصوبه، به تمامی صنوف غیر ضروری مهلت داده شد تا نسبت به تعطیل کردن واحدها اقدام کنند که برخی از این واحدها به این اخطاریه‌ها بی توجهی کرده و به فعالیت خود ادامه دادند.
میری خاطرنشان کرد: از روز گذشته بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و اماکن نیروی انتظامی با حضور در مناطق مختلف شهر ورامین، نسبت به شناسایی واحدهای متخلف اقدام کردند که در نتیجه این بازرسی، پنج واحد متخلف پلمب و از ادامه فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد.
وی با اشاره به این که بیش از ۱۴ هزار واحد صنفی در ورامین فعالیت می‌کنند از تعطیلی بیش از ۹۵ درصد از واحدهای صنفی در این شهرستان خبر داد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 فروردين 1399
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 10