En
تاریخ : سه شنبه 12 فروردين 1399
کد 4983

بازدید معاون عمرانی استانداری تهران از ایستگاه بازرسی طرح ممنوعیت ورود خودرو به ورامین

معاون امور عمرانی استانداری تهران با حضور در شهرستان ورامین، از روند اجرای طرح ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ورامین بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، محمد تقی‌زاده با حضور در ایستگاه بازرسی مستقر در محور ورامین- چرمشهر به عنوان یکی از مبادی ورودی استان تهران در جنوب شهرستان ورامین، از روند ممانعت از ورودی خودرهای غیربومی و خروج خودروهای پلاک استان تهران از شهرستان ورامین بازدید کرد.
تقی‌زاده با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اظهار کرد: تمامی دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا لازم الاجرا است و مردم نیز باید به منظور قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا، با مسئولان همکاری کنند.
وی افزود: تمامی مبادی ورودی استان تهران از روز هشتم فروردین‌ماه با استقرار نیروهای انتظامی و پلیس راهور کنترل شده و از ورود خودروهای پلاک شهرستان به داخل و خروج خودورهای پلاک استان تهران ممانعت به عمل می‌آید.
با  مسدود شدن کلیه مسیرهای فرعی خروجی محور قم- گرمسار به شهرستان ورامین، خودروها فقط از محور چرمشهر- ورامین امکان ورود به این شهرستان را دارند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 فروردين 1399
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12