En
تاریخ : سه شنبه 12 فروردين 1399
کد 4984

ورود به روستاها و مزارع جنوب ورامین ممنوع شد

فرماندار شهرستان ورامین گفت : با مسدود شدن پنج مسیر اصلی خروجی ورامین، ورود به روستاها و مزارع جنوب ورامین ممنوع شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، حسین کاغذلو گفت: با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، ورودی شهرستان ورامین از مسیر چرمشهر مسدود شده و خودروهای پلاک شهرستان، اجازه ورود به ورامین را ندارند که این امر باعث شده تا روزانه ده‌ها خودرو امکان حضور در شهرستان را پیدا نکنند.
وی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن 13 فروردین، روز طبیعت، تمهیداتی از جمله تعطیلی تمامی بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و مسدود شدن مسیرها منتهی به بوستان‌ها صورت گرفته و از استقرار خودروها در حاشیه‌ خیابان‌ها، معابر، حاشیه مزارع، بوستان‌ها و میادین شهر با همکاری پلیس راهور جلوگیری به عمل خواهد آمد.
کاغذلو گفت: با همکاری پلیس راهور، خودروهایی که به تذکرات پلیس توجه نکنند با جریمه 500 هزار تومانی مواجه شده و در صورت اصرار بر تخلف، با استفاده از جرثقیل که در میادین اصلی شهر مستقر خواهد شد، خودرو به پارکینگ منتقل و یک‌ماه توقیف می‌شود.
وی افزود: با توجه به این که اغلب مزارع و تفرجگاه‌های شهرستان ورامین در مناطق جنوبی شهرستان مستقر است، طی بازدید‌ به عمل آمده از ورودی مسیر شهر جوادآباد و روستاهای جنوبی، مقرر گردید تا 5 مسیر اصلی جنوب ورامین از ساعت 24 چهارشنبه مسدود و اجازه ورود خودروها به این مناطق داده نشود.
فرماندار ورامین تصریح کرد: ورودی شهر جوادآباد از منطقه حصارک،ورودی روستای قشلاق امرآباد،  ورودی روستای آبباریک به سمت جوادآباد، ورودی روستای موسی‌آباد بختیاری از انتهای شهرک رضی و ورودی روستای احمدآباد پس از ریل راه‌آهن سراسری تهران- مشهد مسدود می‌شود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 فروردين 1399
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 19