En
تاریخ : يکشنبه 17 فروردين 1399
کد 4992

طرح فاصله گذاری اجتماعی با قوت در ورامین انجام می‌شود

معاون امور عمرانی فرمانداری ورامین گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت‌های مربوط به فعالیت اصناف غیرضروری همچنان ادامه دارد و لازم است تا مردم با ماندن در خانه، زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، رضا کارخانه در جلسه بررسی اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا گفت:  متأسفانه برخی از مردم با تصور این که با پایان یافتن تعطیلات رسمی و غیررسمی نوروز، ویروس کرونا نیز از بین می‌رود، روز گذشته با حضور در خیابان‌ها و معابر شهر، یک روز عادی را در شهرستان رقم زدند.
وی افزودک طرح فاصله گذاری اجتماعی، ممنوعیت فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری، ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ورامین و تعطیلی مراکز تجمع مردم از جمله بوستان‌ها همچنان ادامه دارد و لازم است تا مردم نیز همچون روزهای گذشته به ویژه روز طبیعت، از حضور در شهر، تفرجگاه‌ها و مزارع خودداری کنند.
کارخانه با انتقاد از وضعیت نابسامان حضور وانت‌بارهای دوره‌گرد در مناطق مختلف شهرستان ورامین گفت: این روزها در هر نقطه از شهر، ده‌ها وانت توقف کرده و به فروش میوه و سبزیجات مشغول است، این خودروها علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیکی  وافزایش خطر بروز تصادف، مشکلاتی را به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی به همراه می‌آورند.
وی تصریح کرد: وظیفه ذاتی شهرداری، برخورد با هرگونه سد معبر است لذا ازمسئولان مدیریت شهری درخواست می‌شود تا با همکاری پلیس راهور و نیروی انتظامی هرچه سریعتر نسبت به جمع آوری این خودروها از سطح شهر اقدام کنند.
وی تصریح کرد: با استقرار مرکز اورژانس در این پایگاه، هر گونه مورد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا شناسایی و افراد به مراکز درمانی منتقل می‌شوند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 17 فروردين 1399
  • ساعت 22
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 13