En
تاریخ : چهارشنبه 20 فروردين 1399
کد 4998

97 درصد از جامعه هدف غربالگری کرونا شده‌اند

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء استان با اشاره به اجرای 97 درصدی طرح غربالگری در استان تهران، از همکاری مستقیم سپاه و وزارت بهداشت در بررسی سلامتی مردم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، سرهنگ علیرضا حیدرنیا در جلسه بررسی وضعیت غربالگری اتباع خارجی ساکن در استان تهران که با حضور معاون امنیتی استانداری تهران و به میزبانی فرمانداری شهرستان ورامین برگزار شد اظهار کرد: اطلاعات 4 میلیون و یکصدهزار نفر از شهروندان استان تهران در سامانه سیب ثبت شده که با همکاری صورت گرفته بین سپاه و وزارت بهداشت، 97 درصد از این افراد، مورد غربالگری کرونا قرار گرفته‌اند.
وی اظهار کرد: در حوزه اتباع خارجی مقیم استان تهران نیز اقدامات بسیار مناسبی در حوزه غربالگری صورت گرفته که این مهم با همکاری وزارت بهداشت، استانداری تهران، فرمانداران و مسئولان شهرستانی در حال اجرا است .
وی تصریح کرد: فعالیت هیأت‌های مذهبی اتباع خارجی در استان تهران نیز فرصت مناسبی در اختیار مسئولان قرار داده تا بتوان افراد بیشتری از این جامعه را در غربالگری کرونا شرکت داد.
حیدرنیا گفت: تعداد زیادی از دانش‌آموز اتباع نیز در مدارس استان تهران مشغول به تحصیل می‌باشند که همکاری آموزش و پرورش نیز می‌تواند زمینه شناسایی و سنجش سلامت آنان را فراهم کند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 20 فروردين 1399
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 9