En
تاریخ : دوشنبه 25 فروردين 1399
کد 5001

تقدیر دادستان ورامین از تلاش مسئولان در مقابله با کرونا

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: تصمیمات اتخاذ شده از سوی مدیران و مسئولان باتجربه شهرستان در خصوص شیوع ویروس کرونا باعث شده تا آرامش در ورامین حاکم شود.
علیرضا شمس در جلسه همفکری کمک به نیازمندان شهرستان ورامین اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا، حالت فوق‌العاده‌ای را در ورامین همچون سایر مناطق کشور ایجاد کرد که تجربه و مدیریت مناسب مسئولان این شهرستان باعث شد تا آرامش در ورامین حاکم شود.
وی افزود: یکی از اقدامات بسیار موثر در شهرستان ورامین، تدفین شرعی اموات ناشی از ابتلا به این بیماری است که برخی روحانیون، برای دفن اموات از یکدیگر سبقت می‌گیرند که این امر، یکی از نمونه‌های بارز ایثار در جامعه است.
وی با تقدیر از تلاش عوامل انتظامی شهرستان ورامین گفت:نیروی انتظامی در شرایط شیوع ویروس کرونا، در معرض خطر قرار دارد ولی هیچ‌گاه دست از خدمت‌رسانی برنداشت و هم‌اکنوننیز در حال مجاهدت می‌باشند.
شمس تصریح کرد: امروز دنیا همدلی و همراهی مردم ایران برای مقابله با ویروس کرونا را به نظاره نشسته و در مقابل چهره واقعی و پوشالی برخی مستکبران که برای خرید لوازم بهداشتی با یکدیگر نزاع کرده و اموات خود را رها می‌کنند نمایان شد.
وی با تأکید بر لزوم ساماندهی کمک به نیازمدان شهرستان گفت: مساجد و پایگاه های بسیج باید محور کمک به نیازمندان باشند
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 25 فروردين 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12