En
تاریخ : يکشنبه 11 خرداد 1399
کد 5052

فرماندار:توسعه ورامین در سایه نگاه عادلانه دولت محقق شده است

فرماندار شهرستان ورامین گفت: توسعه ورامین در سایه نگاه عادلانه دولت در بخش‌های مرکزی و جوادآباد محقق شده است.

حسین کاغذلو در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی و بخشدار جوادآباد از توابع شهرستان ورامین گفت: امروز نگاه عادلانه دولت به مناطق مختلف شهری و روستایی ورامین باعث شده تا زیرساخت‌های مورد نیاز زندگی مردم به طور کامل تأمین شود.
وی افزود: تمامی روستاهای دارای دهیاری و فاقد دهیاری شهرستان ورامین با برخورداری از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده، اقدامات مؤثری در ایجاد فضای مناسب زندگی در مناطق روستایی را فراهم کرده‌اند و این امر به وضوح در حضور بیشتری روستانشینان در مناطق زندگی خود و پرهیز از مهاجرت به شهرها نمایان شده است.
وی گفت:تمامی روستاهای شهرستان ورامین امروز با حفظ بافت روستایی، از زیرساخت‌های لازم در حوزه آب، برق، گاز و تلفن برخوردارند و بر اساس دستور استاندار تهران، فعالیت‌های مناطق روستایی به سمت ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی پایدار برای روستائیان سوق پیدا کرده است.
فرماندار ورامین افزود: بخش جوادآباد، بزرگترین بخش استان تهران است که اکثر مزارع کشاورزی، در این بخش واقع شده از این رو، ماندگاری روستانشینان در مناطق روستایی، اقتصاد شهرستان که بر پایه کشاورزی استوار است را پویاتر از قبل می‌کند.
وی گفت: شهر جوادآباد نیز به دلیل همجواری با محور قم- گرمسار، مرکزیت بخش کشاورزی و پویایی منطقه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که تلاش شده با پیگیری مسئولان و همفکری با اعضای شورای اسلامی، امام جمعه، بخشدار و سایر مسئولان جوادآباد، مشکلات این حوزه احصا و برای رفع آن اقدامات عملی صورت گیرد.
وی یکی از مشکلات این بخش را نوسانات برق اعلام کرد و افزود: پس از 13 سال انتظار، عملیات احداث خط 63 کیلووات شهرستان ورامین احداث و با بهره برداری از فاز نخست آن، 40 مگاوات به ظرفیت انتقال برق شهرستان افزوده شد.
کاغذلو گفت: به منظور رفع مشکل نوسانات برق در بخش جوادآباد مقرر شد تا پایان این ماه، دو دستگاه اتوبوستر در این بخش نصب شود تا در هنگام افزایش میزان مصرف برق، مشکلات مشترکین برطرف شود.
وی افزود: مسیر 12 کیلومتری جوادآباد به مرکز شهرستان ورامین که بخشی از آن توسط شهرداری در حال تعریض است با معارضینی همراه است که تلاش می‌شود با برگزاری جلسات مشترک با مالکین، این مشکل نیز برطرف و مسیری استاندارد برای خودروهای عبوری احداث گردد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 11 خرداد 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 11