En
تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399
کد 5145

دفتر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روستای محمدآباد ورامین افتتاح شد

دفتر ارتباطات فناوری اطلاعات با حضور مسئولان شهرستان ورامین در روستای محمدآباد از توابع بخش جوادآباد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین در این مراسم که با حضور توسلی معاون اداری مالی، کارخانه معاون امور عمرانی فرمانداری، بخشدار جوادآباد،دهیار محمدآباد عرب‌ها و مردم روستا برگزار شد، دفتر فناوری اطلاعات روستایی فعالیت خود را آغاز کردو
رضا کارخانه معاون فرماندار ورامین در این مراسم گفت: یکی از مهم‌ترین روش‌های افزایش ارائه خدمت به مردم، بسط و گسترش دولت الکترونیک در جامعه است که این مهم با گسترس دفاتر فناوری اطلاعات در مناطق روستایی دنبال می‌شود.
در شرایطی که شیوع ویروس کرونا، لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات را الزام‌آور کرده، استفاده از خدمات الکترونیک در بستر اینترنت می‌تواند از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کرده و خدمات آسان و ارزان‌قیمتی را به مردم ارائه کند.
امروز به برکت خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، تمامی روستاهای شهرستان ورامین از زیرساخت‌های لازم برخوردارند و دسترسی روستائیان به خدمات دولت الکترونیک می‌تواند این خدمات را که امروز در اختیار آحاد جامعه قرار دارد، بسط و گسترش دهد.
مرکز ارتباط و فناوری اطلاعات روستای محمدآباد عرب‌ها با اعتباری بالغ بر یک‌ میلیاردریال و توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده و بیش از 60 نوع خدمات را به روستائیان ارائه می‌دهد.
وی افزود: تمامی خدمات بانکداری الکترونیک، پرداخت قبوض مصرفی و پرداخت تسهیلات از جمله خدماتی است که در این مرکز به روستائیان ارائه می‌شود.

 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 مرداد 1399
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 6