En
تاریخ : چهارشنبه 15 مرداد 1399
کد 5150

مشاورین امورایثارگران دستگاه های اجرایی باید آشنایی لازم با قوانین مربوطه را داشته باشند

فرماندار در جلسه شورای مشورتی ایثارگران گفت: در جهت اجرای قوانین و مقررات مربوط به قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران کلیه دستگاه های اجرایی باید نسبت به معرفی مشاورین خود در امور ایثارگران اقدام نمایند و افراد معرفی شده باید تخصص و آشنایی لازم با قوانین مربوط به ایثارگران را داشته باشند .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، جلسه شورای مشورتی امور ایثارگران شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار و با حضور ولایت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، رستمی مشاور فرماندار در امور ایثارگران و اعضای محترم شورای مشورتی، با هدف بررسی مشکلات و برنامه ریزی در خصوص جامعه ایثارگران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
کاغذلو گفت:امنیت و آرامش کنونی کشور به برکت ایثارگری و از خود گذشتگی تمامی ایثارگران است و ما همواره قدردان زحمات این عزیزان میباشیم و در جهت حل مشکلات آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود .
فرماندارافزود : از عمده مشکلات جامعه ایثارگری بحث اشتغال میباشد ولی باید توجه داشت که  بخش دولتی به تنهایی جوابگوی همه نیازهای استخدامی نیست لذا برای حل مشکل اشتغال، باید نگاهها از بخش دولتی به سمت کارآفرینی و اشتغال در بخش خصوصی هدایت شود و در این خصوص تسهیلات خوبی جهت‌کار آفرینی اختصاص می‌ یابد .
وی با اشاره به جایگاه والای جامعه ایثارگری  گفت:همه ی دستگاه های اجرایی باید ضمن تکریم و احترام ایثارگران در امر رسیدگی به امور و مشکلات آنان اهتمام جدی و مساعدت ویژه داشته باشند .
شناسایی اماکن پرتردد و مناسب سازی محیط شهری برای بهره مندی جانبازان به صورت ایجاد رمپ و نصب تابلوی توقف جانبازان در جهت  تسهیل در تردد،برنامه ریزی در خصوص گرامیداشت روز بازگشت آزادگان به میهن با رعایت پرتوکل های بهداشتی از دیگر مباحثی بود که در این جلسه مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 15 مرداد 1399
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 5