En
تاریخ : يکشنبه 4 خرداد 1393
کد 52

تعالیم آسمانی قرآن تنها نجات بخش بشر از سیاهی و گمراهی است

فرماندار ورامین گفت : تعالیم آسمانی قرآن تنها نجات بخش بشر از سیاهی و گمراهی است و این تعالیم می باید در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی افراد بروز و ظهور پیدا کند.

محسن خوانساری در جلسه دوره ای موسسات قرآنی شهرستان ورامین گفت : انقلاب اسلامی ملت ایران بر اساس آموزه های دینی و با تکیه بر تعالیم روح بخش قرآن کریم در مقابله با ظلم و ستم به پیروزی رسید و این تعالیم امروز نیز می تواند توطئه های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در تدارک جبهه فرهنگی علیه ایران را خنثی کند.
وی گفت : برای برطرف نمودن دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری باید به قرآن توجه بیشتری داشت ، آن را حفظ کرد و به دستورات آن عمل نمود.
فرماندار ورامین تصریح کرد : امروز دشمنان برای مقابله با ایران اسلامی جوانان و آینده سازان این نظام الهی را هدف قرار داده اند و تلاش دارند تا با بهره گیری از ابزارهای ضد فرهنگی ، مسیر جوانان را منحرف نمایند و آنان را از اصل انقلاب دور کنند .
وی تأکید کرد : قرآن کریم راه کارهای عملی بسیاری برای تربیت فرزندان در اختیار خانواده ها قرار داده که اگر به آنها عمل شود ، آینده سازان ایران اسلامی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان مصون خواهند ماند.
خوانساری گفت : درایران اسلامی به عنوان تنها نظام شیعی جهان که الگوی عملی بسیاری از ملت های آزادیخواه می باشد می باید قرآن حرف اول را در ابعاد مختلف مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی بزند زیرا اگر قرآن را از ما بگیرند چیزی برای عرضه نخواهیم داشت.
فرماندار ورامین اظهار داشت : مهم این است که این ما هستیم که به تعالیم آسمانی قرآن نیاز داریم و برای رفع نیاز خویش باید به آن رجوع کرده و با حفظ و عمل به آن سعادت دنیا و آخرت خویش را تضمین نمائیم .
وی تصریح کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر گردیده تا موضوع برنامه های قرآنی و فرهنگی در کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح و اعتبار لازم به آن اختصاص یابد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 خرداد 1393
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 692