En
تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399
کد 5233

 دولت تدبیرو امید  5 و نیم سال از فعالیت 7 ساله خود را در تحریم به سربرده است

معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت دکتر روحانی، 5 و نیم سال از فعالیت 7 ساله خود را در تحریم به سربرد و این امر، مشکلات فراوانی را در تأمین بودجه مورد نیاز اداره کشور به همراه داشت.
دکتر مهدی علیخانی روز سه‌شنبه در سفر یکروزه خود به شهرستان ورامین گفت: دولت دکتر روحانی، 5 و نیم سال از فعالیت 7 ساله خود را در تحریم‌های سنگین به سربرده و این امر باعث شده تا از نظر بودجه و درآمدهای ارزی، سخت‌ترین شرایط تاریخ جمهوری اسلامی را تجربه کند.
وی اظهار کرد: علاوه بر تحریم‌های پیچیده و ظالمانه دشمنان قسم خورده نظام، کشور طی ماه‌های گذشته، درگیر مسئله شیوع ویروس کرونا و آسیب‌های اقتصادی ناشی از آن شده است که این امر فشارهای اقتصادی را بردولت مضاعف کرده است.
وی تصریح کرد: با وجود تمامی مشکلات و کاهش منابع درآمدی دولت، شاهدیم که خدمات نظام در حوزه درمان، اقتصاد و کمک‌های معیشتی در نقاط مختلف کشور ارائه شده و دولت تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات ناشی از کرونا معطوف کرده است.
علیخانی گفت: تحریم‌ها و وجود مشکلات اقتصادی به این معنی نیست که اجرای برخی از پروژه‌ها و توجه به مسائل اجتماعی،فرهنگی و آموزشی نادیده گرفته شود که قطعا با تدبیر درست در فرصت باقیمانده از خدمت دولت، شاهد اتفافات مثبت در سطح کشور، استان تهران و به ویژه شهرستان ورامین خواهیم بود.
وی افزود: امروز شاهدیم که با وجود تمامی مشکلات ناشی از تحریم که با هدف فلج کردن و فروپاشی اقتصاد کشور رخ داده، برنامه افتتاح پروژه‌های عمرانی در پنجشنبه هر هفته توسط ریاست جمهوری انجام شده و مردم شاهد برکات و اثرات این پروژه‌ها هستند.
معاون فرهنگی معاون اول رئیس جمهور افزود: گام‌های مهم و موثری در راه اندازی و افتتاح پروژه های زیرساختی، عمرانی و صنعتی در سراسر کشور انجام شده که  می‌تواند برای مردم امید بخش باشد.
در حضور یکروزه معاون فرهنگی معاون اول رئیس جمهور به شهرستان ورامین، علاوه بر پروژه‌های فرهنگی، قرار است که با هنرمندان، اصحاب رسانه، جوانان فعال و مسوولان شهرستان نیز نشست های جداگانه ای برگزار شود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 شهريور 1399
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 6