En
تاریخ : سه شنبه 25 شهريور 1399
کد 5236

استان تهران با وجود 5 میلیون جمعیت ساکن رسانه ملی مستقل ندارد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حدود پنج میلیون نفر جمعیت ساکن استان تهران از وجود رسانه مستقل ملی محروم است و مسوولان این رسانه، همواره کمبود اعتبار را برای عدم راه‌اندازی شبکه استانی بهانه می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ؛رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز در جلسه در جلسه مشترک معاون هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با هنرمندان و اصحاب رسانه ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد  با انتقاد از عدم اطلاع رسانی از دستاوردهای استان تهران در رسانه ملی گفت: حدود پنج میلیون نفر جمعیت ساکن استان تهران از وجود رسانه مستقل ملی محروم است و مسوولان این رسانه، همواره کمبود اعتبار را برای عدم راه‌اندازی شبکه استانی بهانه می‌کنند.
حجت الاسلام سیدمحسن محمودی افزود: رسانه تاثیر مستقیمی بر فرهنگ جامعه و دیگر حوزه ها دارد لذا باید اثربخشی رسانه‌ها به ویژه در حوزه رسانه ملی با راه‌اندازی شبکه مستقل استانی به نمایش گذاشته شود.
وی از ناهمخوانی دستگاه‌های استانی و شهرستانی به عنوان دیگر معضل شهرستان ورامین یاد کرد و افزود: نیروی انتظامی شرق استان با کمبودهایی ازجمله نیروی انسانی و تجهیزات  مواجه است و نیاز به همراهی برای رفع این مشکلات دارد.
محمودی با اشاره به این که شهرستان ورامین ظرفیت تبدیل شدن به استان را دارد اظهار کرد: به دلیل قیام خونین 15 خرداد سال 42، رژیم شاه تا جایی که می‌توانست به مردم ظلم کرد، در شرایطی که ورامین بیمارستان و مرکز دانشگاهی نداشت، همچون یک استان از ساواک برخوردار بود.
وی تصریح کرد: حق مردم ورامین در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... به خوبی ادا نشده و با وجود ظرفیت‌های ویژه، به حق خود دست نیافته‌ است.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 شهريور 1399
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 17