En
تاریخ : سه شنبه 29 مهر 1399
کد 5276

دیدار فرماندار ورامین با معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران

حسین کاغذلو فرماندار ورامین با حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران دیدار و پیرامون مسائل مختلف شهرستان گفتگو کرد.
معاون استاندار تهران در این دیدار با تقدیر از نیروی انتظامی اظهار کرد:در طول یکسال گذشته، عملکرد نیروی انتظامی در استان تهران از نظر شاخصه‌های مختلف، مثبت ارزیابی شده و با رضایتمندی مردم مواجه شده است، مدیریت استان ۱۷ میلیون نفری تهران، با سایر مناطق کشور متفاوت است و باید به عملکرد نیروی انتظامی با توجه به شرایط ویژه این استان نگاه کرد و آن را مورد بررسی قرار داد.
گودرزی تصریح کرد: در حوزه مقابله با سرقت و کشف سرقت‌های خرد و کلان، اتفاقات ویژه‌ای در سطح استان تهران رخ داده و میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
وی گفت: البته نیروی انتظامی با کمبودها و کاستی‌هایی مواجه است که لازم است با همکاری تمامی دستگاه‌ها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ارگان‌های ذیربط، این کمبودها در حوزه نیروی انسانی و اعتباری برطرف شود تا از مشکلات نیرویی که به فرموده رهبر معظم انقلاب، پشانی نظام است کاسته شود.
گودرزی اظهار کرد: وقتی فقط ۵۲ درصد از مالیات کشور در استان تهران تأمین می‌شود، نشان از این واقعیت دارد که موضوعات تهران، با سایر مناطق کشور متفاوت است و باید به نیروی انتظامی این استان نیز نگاهی فراتر از سایر استان‌های کشور داشت و با تخصصی کردن فعالیت پلیس و برطرف کردن کمبودها، وضعیت این نیرو در استان ارتقاء پیدا کند.
وی با تقدیر از تلاش کادر درمانی در حوزه مقابله با کرونا اظهار کرد: در حوزه مقابله با کرونا ممکن است که نیروی انتظامی به صورت مستقیم دخالتی نداشته باشد ولی قطعا بدون حضور این نیرو، بسیاری از اقدامات پیشگیرانه بی‌اثر باقی می‌ماند.
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران افزود: در همین روزهای اخیر، اگر حضور ۲۴ ساعته نیروی انتظامی در مسدود کردن مسیرهای متعدد ورودی و خروجی استان تهران آن هم کیلومترها دورتر از مرکز استان نبود، این طرح مهم به نتیجه مطلوب ختم نمی‌شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 29 مهر 1399
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 17