En
تاریخ : يکشنبه 4 خرداد 1393
کد 53

ازدواج ، معنویت و اشتغال مهمترین نیازهای جوانان جامعه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین گفت : ازدواج ، معنویت و اشتغال مهمترین نیازهای جوانان امروز جامعه است و مسوولین برای رفع این نیازها می باید اقدامات عملی انجام دهند.

سید رضا طباطبایی در جلسه کارگروه ساماندهی امور جوانان که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد گفت : امروز رسیدگی به امور جوانان می باید به دغدغه مهم و اساسی تمامی مسوولین تبدیل شود زیرا اگر ما برای آینده آینده سازان ایران اسلامی کار نکنیم دشمنان ما بیکار نخواهند نشست .

وی اظهار داشت : دشمنان قسم خورده نظام در مواجهه با ایران اسلامی همواره جوانان را مورد هدف قرار داده اند و تلاش دارند با منحرف نمودن مسیر آنان از راه راست ، به اهداف شوم خود در تضیعف نظام دست یابند و این کار مسوولیت افراد به ویژه آنانی که ارتباط مستقیم با امور جوانان دارند را سنگین تر می کند.

وی بیان داشت : توجه دادن جوانان به معنویت و مأنوس کردن آنان با فرهنگ دینی می تواند بسیاری از توطئه های فرهنگی دشمنان را خنثی کند و در این مسیر می باید جوانان را به سمت مساجد سوق داد.

وی از بیکاری به عنوان مهمترین معظل اجتماع یاد کرد و افزود : امروز بسیاری از جوانان درگیر و دار پیدا کردن شغل می باشد و این امر مشکلات عدیده ای را برای جامعه به همراه دارد و باید برای رفع آن فکری اساسی کرد .

طباطبایی گفت : تلاش دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات اقتصادی جامعه نوید بخش آینده ای روشن است و این امر می تواند مشکل بیکاری جوانان را نیز برطرف کند .

وی تصریح کرد : اگر فرصت شغلی پایدار برای جوانان فراهم شود، زمینه ازدواج جوانان نیز فراهم می شود .

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ورامین بیان داشت : اگر جوانان امروز تشکیل خانواده دهند از آسیب های اجتماعی مصون مانده و با ازدیاد نسل می توانند فرمایش مقام معظم رهبری را نیز محقق کنند .

وی بیان داشت : جوانان امروز به تفریحات سالم و ورزش نیاز دارند و باید برای آنان جایگزین های مناسب فرهنگی و تفریحی فراهم کرد تا از سوق پیدا کردن آنان به تفریحات ناسالم و مخاطره انگیز جلوگیری شود.

وی تأکید کرد : فصل تابستان و اوقات فراغت جوانان در راه است و مسوولین می باید با برنامه ریزی مناسب ضمن غنی سازی این ایام ، به فعالیت های جوانان جهت و مسیر درستی دهند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 خرداد 1393
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 524