En
تاریخ : يکشنبه 4 خرداد 1393
کد 54

آزادی خرمشهر نمونه ای بارز از عزم ملی و مدیریت جهادی در ایران اسلامی است

فرماندار ورامین گفت : آزادی خرمشهر نمونه ای بارز از عزم ملی و مدیریت جهادی در حساس ترین مقطع دوران انقلاب است و باید این امر الگوی امروز جامعه شود.

محسن خوانساری به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر روز ملی مقاومت گفت : آزادی خرمشهر درشرایطی اتفاق افتاد که استکبار تمامی توان و نیروی خود را در جهت حمایت از صدام به کار بسته بود تا بتواند با در دست گرفتن این قطعه حیاتی از کشور ، به اهداف شوم خود در ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابند ولی جوانان ایران اسلامی با تکیه بر باورهای دینی و تابعیت محض از ولایت فقیه تمامی نقشه های آنان را نقش بر آب کردند .

وی اظهار داشت : رشادت های رزمندگان اسلام در عملیات آزاد سازی خرمشهر صفحات زرینی در تاریخ هشت سال دفاع مقدس آفرید و ماشین جنگی رژیم بعث را از کار انداخت.
وی افزود : ‌نسل های آینده ایران اسلامی از حماسه فتح خرمشهر به عنوان سند افتخار مردان و زنان این دیار یاد می کنند که طی آن زن و مرد ، پیرو جوان برای حفظ خاک کشور از جان و هستی خود گذاشتند تا نگذارند حتی یک وجب از آب و خاک مقدس ایران اسلامی به دست بیگانگان بیفتد.
وی تصریح کرد : پیروزی های بدست آمده توسط رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس مدیون و مرهون آزاد سازی خرمشهر بوده چرا که آزادی خرمشهر فتح الفتوح هشت سال دفاع مقدس بوده است .

فرماندار ورامین گفت : زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی وهشت سال دفاع مقدس وظیفه همه مردم و مسئولین است و سالروز آزاد سازی خرمشهر بهترین زمانی است که می توان از رشادت و از خودگذشتگی شهدا و ایثارگران تجلیل به عمل آورد زیرا زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان فرهنگ ایثار و شهادت که تنها خنثی کننده توطئه فرهنگی دشمنان است را در جامعه ترویج می دهد.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 خرداد 1393
  • ساعت 16
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 701