En
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399
کد 5466

«مدرسه زمستانی دانایی» با کارگاه‌های آموزشی متنوع برگزار خواهد شد

دوره سوم برنامه‌های آموزشی غیر حضوری کتابخانه‌های عمومی تهران با عنوان «مدرسه زمستانی دانایی» با هدف مهارت افزایی کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی بهمن و اسفند ماه ۹۹ برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، از روزهای آغازین شیوع کرونا در کشور، کتابخانه‌های عمومی استان تهران با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و سامانه‌های آموزش آنلاین اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متنوع با حضور اساتید مجرب برای گروه‌های سنی مختلف بزرگسال، کودک و نوجوان در زمینه‌های تخصصی و عمومی نموده است. در همین راستا، دوره سوم برنامه‌های آموزشی غیر حضوری کتابخانه‌های عمومی تهران با نام «مدرسه زمستانی دانایی» از روز شنبه ۴ بهمن ماه برای گروه‌های مختلف کودک و نوجوان، والدین و کتابداران آغاز می شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در هر یک از این کارگاه های آموزشی می‌توانند از ۳۰ دی ماه با مراجعه به سایت Tehran.samakpl.ir در این کارگاه ها ثبت نام نمایند.  به دلیل ظرفیت محدود برخی کارگاه ها، اولویت با اعضای کتابخانه‌های عمومی و کتابداران است.
همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه مجازی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران (Instagram.com/tehranplir)  مراجعه نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 2 بهمن 1399
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 57