En
تاریخ : دوشنبه 2 فروردين 1400
کد 5581

بازدید فرماندار ورامین از مراکز اقامتی شهرستان

همزمان با آغاز سال جدید، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان با حضور در مراکز اقامتی و هتل های شهرستان از روند خدمت رسانی به مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین، در این دیدار، کاغذلو را حسن خدادادی بخشدار جوادآباد و ژِیلا خدادادی رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی نیز همراهی می کردند.
فرماندار ورامین در جریان بازدید از  این اماکن گفت: مسافران نوروزی به عنوان سفیران فرهنگی جامعه‌اند، هر چند که با وجود شرایط ویژه جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا، امکان مسافرت همچون ایام عادی سال از مردم سلب شده ولی باید از فرصت حداقلی حضور مسافران در ورامین استفاده کرد و ظرفیت‌های شهرستان را به آنان معرفی کرد.
حسین کاغذلو افزود: جلسات ستاد سفرهای نوروزی ورامین با هدف برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر خدمات سفر در محل فرمانداری شهرستان تشکیل شده تا با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، بهترین شرایط برای حضور گردشگران حتی مسافران عبوری به سایر مناطق فراهم شود.
وی گفت: پایگاه‌های هلال احمر، بیمارستان‌ها، دستگاه‌های خدماتی و تمامی امکانات شهرستان برای پذیرایی از مسافران آماده‌ است و وضعیت بهداشتی اماکن اقامتی، رستوران‌ها و مراکز تفریحی شهرستان به صورت مستمر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
فرماندار ورامین با  اشاره وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا در این شهرستان اظهار داشت: اماکن اقامتی شهرستان ورامین با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پذیرای مسافران نوروزی است.
وی اظهار داشت: با افتتاح بزرگراه غدیر، شاهد افزایش تردد خودروهای میهمان از ورامین می‌باشیم بنابراین تلاش می‌شود تا میزبان خوبی برای این مسافران باشیم.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 2 فروردين 1400
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 41