En
تاریخ : يکشنبه 8 فروردين 1400
کد 5584

تلاش مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین برای تحقق اهداف شعار سال جدید

فرماندار ورامین تلاش مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان ورامین و بسیج امکانات شهرستان برای تحقق اهداف شعار سال جدید
فرماندار شهرستان ورامین گفت: تمامی امکانات شهرستان ورامین برای تحقق شعار سال تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال جدید بسیج شده است.
حسین کاغذلو روز شنبه در جریان بازدید نوروزی با مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ورامین با اشاره به نامگذاری امسال به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی» توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر با انتخاب شعارهای اقتصادی، اهمیت توجه به مسائل اقتصادی را گوشزد کرده و رفع این مشکلات را در سایه توجه به تولید داخلی اعلام کرده‌اند.

وی اظهار کرد: در سالی گذشته، تمامی مسوولان شهرستان ورامین تلاش کردند تا در سایه رفع مشکلات واحدهای تولیدی در قالب برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، به تحقق شعار جهش تولید کمک کرده و مشکل صاحبان صنایع را برطرف کنند و این اهتمام باید در سال جدید با بسیج کلیه امکانات برای تحقق شعار سال همراه باشد.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان ورامین از ظرفیت ویژه‌ای در حوزه صنعت و کشاورزی برخوردار است و تولید کنندگان شهرستان ورامین در ایامی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، برخی از فعالیت‌ها با محدودیت مواجه شده بود، به فعالیت‌ خود ادامه داده و علاوه بر تولید، فرصت‌هاش شغلی موجود در شهرستان را حفظ و شغل‌های جدیدی ایجاد کردند.

کاغذلو با اشاره به در پیش بودن انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال جدید با رویداد مهم برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی روبرو است و فراهم کردن شرایط مناسب برای هر چه با شکوهتر برگزار شدن آن وظیفه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات است.

وی افزود: مردم ایران اسلامی همواره ثابت کرده‌اند که در بزنگاه‌های تاریخ، با حضور در صحنه، از ارزش‌های اسلامی که به برکت خون هزاران شهید به دست آمده دفاع می‌کنند و این بار نیز صلابت حضور خود را در انتخابات ۲۸ خرداد امسال به نمایش می‌گذارند و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به اثبات می‌رسانند.

فرماندار ورامین تاکید کرد: روسای ادارات و نهادهای شهرستان باید با قدرت و انرژی همچون گذشته به مردم خدمت کرده و تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کار بندند تا رضایت مردم و خداوند متعال را جلب کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 8 فروردين 1400
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 12