En
تاریخ : چهارشنبه 11 فروردين 1400
کد 5585

گزارش تصویری

بازدید رئیس حراست اداره کل میراث فرهنگی استان تهران از ورامین

رئیس اداره حراست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با حضور در شهرستان ورامین، از فعالیت‌های دبیرخانه ستاد سفرهای نوروزی شهرستان بازدید کرد.
در این بازدید،نوروز بیگی با حضور در مسجد جامع تاریخی، از نزدیک با فعالیت دبیرخانه ستاد سفر آشنا و در جریان روند اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری ورامین در ایام نوروز قرار گرفت.
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان ورامین در جریان این بازدید اظهار داشت: از نخستین روز سال جدید، ستاد سفرهای نوروزی شهرستان ورامین بر اساس برنامه های طراحی شده از قبل، اقدامات خود را با سرکشی از مناطق مختلف شهرستان  با حضور فرماندار ورامین آغاز کرد و نظارت دائمی خود را بر فعالیت های این حوزه انجام داد.
ژیلا خدادادی افزود: علاوه بر طرح نظارت بر اماکن عمومی، رستوران ها و هتل های شهرستان، دبیرخانه ستاد سفرهای نوروزی تلاش کرد تا شرایط لازم برای پذیرایی از مسافران نوروزی را فراهم کرده و با همکاری شهرداری ورامین، نسبت به اجرای تورهای ورامین گردی و تهران گردی اقدام کرد.
وی تصریح کرد: تا کنون 3 تور رایگان ورامین گردی و تهران گردی در شهرستان ورامین برگزار شده که با استقبال مردم مواجه شده است.
وی از تقدیم تقدیرنامه وزیر میراث فرهنگی توسط معاون اداره کل میراث فرهنگی به خانواده معظم شهدای مدافع حرم ا زدیگر اقدامات ستاد سفرهای نوروزی شهرستان یاد کرد.

 

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 11 فروردين 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 56