En
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
کد 5651

صلاحیت 42 نفر داوطلب شورا در ورامین و جوادآباد احراز نشد

فرماندار شهرستان ورامین گفت: از مجموع 116 نفر ثبت نام شده انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در حوزه ورامین و جوادآباد ، صلاحیت 42نفر احراز نشد.
حسین کاغذلو روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول یک هفته زمان ثبت نام رسمی، ۱۲۶ نفر به صورت حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کردند که از این تعداد، ۱۰ نفر به دلیل مغایریت مدارک واجد شرایط شرکت در انتخابات نبودند و در نهایت ۱۱۶ نفر ثبت نام قطعی کردند که از این تعداد ۱۰۰ نفر برای شورای شهر ورامین و ۱۶ نفر برای شورای شهر جوادآباد ثبت نام کردند.
وی اظهار داشت: متأسفانه در جریان بررسی صلاحیتها، یکی از داوطلبیان دعوت حق را لبیک گفت و دو نفر نیز در مهلت قانونی، انصراف خود را از ادامه مسیر انتخابات اعلام کردند.
وی تصریح کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبین در هیأت‌های اجرایی و نظارت، صلاحیت 35 نفر در حوزه شهر ورامین و صلاحیت 7 نفر در حوزه شهر جوادآباد احراز نشد.
داوطلبانی که صلاحیت آنها توسط هیأت‌های اجرایی و نظارت تأیید نشده از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه به مدت چهار روز فرصت دارند شکایت خود را به صورت مکتوب به هیأت نظارت استان ارائه کنند تا اعتراض آنان مورد بررسی نهایی قرار گیرد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 26