En
تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1400
کد 5785

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین تشکیل شد

جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین به ریاست توسلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری ورامین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین ، در این جلسه که با حضور میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه ستاد تنظیم بازار در محل فرمانداری برگزار شد،  وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار کالاهای اساسی و استمرار فعالیت گشت های مشترک سیار مورد بررسی قرار گرفت.
در ابتدای جلسه توسلی معاونت برنامه ربزی فرمانداری ضمن تقدر از تلاش مجموعه صمت ، جهاد کشاورزی ، شبکه دامپزشکی ، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در جهت تلاش شبانه روزی بابت توزیع اقلام تنظیم بازار در شهرستان افزود : خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته از سوی تمامی مسئولان و با همراهی مردم، بازار شهرستان به آرامش نسبی رسیده است .
وی افزود : تیم های بازرسی و نظارت با جدیدت بیشتری و در صورت امکان طی هماهنگی با فرمانداری با برگزاری گشت های مشترک بازرسی و حضور شعبه سیار تعزیرات حکومتی در جهت کاهش تخلفات صنفی و برخورد با متخلفان صورت پیذیرد .
در ادامه جلسه میرزایی دبیر جلسه ضمن ارائه گزارش تحلیلی از بازار و وضعیت قیمت بازار از روند جذب و توزیع اقلام اساسی خبر داد و گفت : در 25 روز گذشته علاوه بر جذب و توزیع اقلام گوشت مرغ گرم و منجمد ، کالاهای اساسی شامل شکر و انواع برنج وارداتی از مبادی مربوطه جذب و بین همشهریان توزیع میگردد .
میرزایی مسئولیت تنظیم بازار را تامین منافع مصرف کننده نیز دانست و گفت: باید توجه داشت که ما نه تنها منافع تولید کننده را مدنظر داریم بلکه توامان حقوق مصرف کننده نیز در مدیریت بازار مورد توجه است تا شرایط به گونه ای شود که هم چرخ های تولید بچرخد و هم مصرف کننده ، کالا را با قیمت مناسب دریافت نماید.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 مهر 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 8