En
تاریخ : يکشنبه 7 ارديبهشت 1393
کد 6

تولید کنندگان در صف اول اقتصاد مقاومتی قرار دارند

فرماندار ورامین گفت : تولید کنندگان در صف اول اقتصادی مقاومتی قرار دارند و می توانند توسعه اقتصادی کشور را فراهم کنند.

فرماندار ورامین گفت : تولید کنندگان در صف اول اقتصادی مقاومتی قرار دارند و می توانند توسعه اقتصادی کشور را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ورامین؛ محسن خوانساری در دیدار با هیات امنای منطقه صنعتی خیرآباد ورامین گفت : یکی از مهمترین بخش های اقتصاد مقاومتی ، توجه به بخش صنعت و تولید کنندگان است زیرا اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری بدون حضور تولید کنندگان امکان پذیر نمی باشد.

وی اظهار داشت : دولت تدبیر و امید در راستای توجه به منویات مقام معظم رهبری تلاش دارد در سایه همدلی و همراهی مردم ، فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها که در آن توجه ویژه ای به بخش تولید و صنعت گردیده را اجرا نموده و با تخصیص سهم این بخش از یارانه ها ، گام های موثری در جهت رفع نیازهای این بخش بردارد .

فرماندار ورامین تصریح کرد : در اقتصاد مقاومتی مسوولین می باید با در پیش گرفتن مدیریت جهادی ، موانع پیش روی توسعه تولید را برداشته و از امور دست و پاگیری که سرمایه گذار را از حضور در منطقه پشیمان می کند جلوگیری نمایند.

وی افزود : مسوولین می باید با در نظر گرفتن مصالح نظام و نیز اولویت های اقتصادی منطقه ، ضمن حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان به رشد اقتصادی منطقه کمک نموده و شرایط را برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار فراهم نمایند.

خوانساری در خصوص مشکلات منطقه اقتصادی خیرآباد گفت : یکی از مهمترین برنامه های مسوولین شهرستان ورامین ، ساماندهی لکه صنعتی خیرآباد است که این امر در دیدار با معاون اول رئیس جمهور از سوی مسوولین پیگیری شد.

وی اظهار داشت : صنایع مستقر در منطقه خیرآباد به دلیل این که جزو شهرک صنعتی محسوب نمی شوند نمی توانند از برخی از امکانات مربوط به این شهرک ها برخوردار شوند و با توجه به اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها و لزوم ساماندهی صنایع ، تعیین تکلیف این منطقه الزامی است.

فرماندار ورامین تصریح کرد: مسوولین شهرستان ورامین در راستای برنامه های اقتصادی دولت تدبیر و امید خود را ملزم به حمایت از صنایع می دانند و تلاش دارند تا با بهره گیری از توان شهرستان و نیز همکاری مسوولین استانی ، صنایع مستقر در لکه صنعتی خیرآباد ، زمینه رشد و توسعه فعالیت آنان را فراهم نمایند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 ارديبهشت 1393
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری ورامین
  • تعداد بازدید 683