شکل گیری قرارگاه جهادی در حوزه روستایی در استان تهران

مدیر کل امور روستایی استانداری تهران در نماز جمعه بخش جواد آباد: در سطح استان تهران در حوزه روستایی اقدامات جهادی خاص و ویژه به خصوص توجه به بخش کشاورزی آغاز شده است .

  • کد خبر: 332912
  • تاریخ خبر: جمعه 24 تير 1401 - 19:08

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ورامین مهندس موسوی نماور مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران در نماز جمعه بخش جواد آباد گفت :مردم شهرستان ورامین مردمی با فرهنگ ، دارای تمدن کهن ،دیندار و پیشرو در تاریخ انقلاب اسلامی ایران می باشند   و تصویب و ابلاغ فرمانداری ویژه شهرستان ورامین میتواند سر منشا تحول و اقدامات مهم به ویژه در سطح ارتقا سیستم اداری شود  که این مهم با پیگیری استاندار و فرماندار صورت پذیرفت و آثار دیگر مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری در آینده نزدیک در این شهرستان  مشاهده  می شود .

موسوی نماور با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی و ساماندهی بخش کشاورزی و روستایی در استانداری تهران گفت : در سطح استان تهران  در حوزه روستایی اقدامات جهادی خاص و ویژه  به خصوص توجه به  بخش کشاورزی آغاز شده است  که این قرارگاه در آینده نزدیک باعث توسعه همه جانبه روستا ها در بخش های مختلف می‌شود .
وی افزود : این توسعه همه جانبه در روستا ها شامل توسعه فرهنگی ،اقتصادی و عمرانی و نیز حل مسائل و مشکلات  موجود در روستا مثل طرح های هادی و شکل گیری بازارچه های فصلی برای عرضه مستقیم تولیدات کشاورزی از جمله موضوعاتی  می باشد که با تشکیل قرارگاه جهادی در بازه زمانی کوتاه مدت میتوان به آن رسید .
در پایان نماز جمعه فرماندار شهرستان ورامین به همراه مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران و جمعی دیگر از مسیولین با برگزاری میز ارتباط مستقیم مردمی به سوالات و مشکلات مردم شریف بخش جواد آباد رسیدگی و مشکلات را بررسی و دستورات لازم را صادر نمودند .